...

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja to zabieg mechanicznego peelingu twarzy specjalną głowicą z drobinkami diamentu. Osiągniesz dzięki niej gładką skórę twarzy, zredukowane zmarszczki oraz pozbędziesz się martwego naskórka (suchych skórek). Mikrodermabrazja to drugi krok prawidłowej pielęgnacji twarzy czyli etap złuszczania. Wspaniale przygotowuje twarz do przyjmowania składników aktywnych, nawilżających i odmładzających.

Jakie daje efekty?

 • wygładza skórę przez ścieranie zewnętrznych warstw naskórka, rozpromienia
 • redukuje zaskórniki, prosaki, blizny po trądziku
 • minimalizuje przebarwienia i zmarszczki
 • w połączeniu z ampułką i maską odżywia i nawilża skórę

Dla Kogo: Dla większości typów skóry (z wyjątkiem skóry naczynkowej i delikatnej) gdy widzisz pierwsze oznaki starzenia skóry, zbyt mocne przetłuszczenie skóry lub nadmiar suchego naskórka

CZAS TRWANIA

45 - 60 minut

ILOŚĆ ZABIEGÓW

2-10 co 2 tygodnie

CENA

150 - 180 zł

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Mikrodermabrazja diamentowa: Dlaczego warto?

Zabieg mikrodermabrazji znacznie poprawi funkcjonowanie Twojej skóry. Dzięki niej usuniesz martwy i suchy naskórek z Twojej twarzy oraz wszelkie zanieczyszczenia. Pozostawia Twoją cerę idealnie gładką i gotową na przyjmowanie substancji aktywnych!  Warto stosować ją regularnie gdy tylko zaobserwujesz potrzebę. Wykonanie całej serii i połączenie jej z zabiegami nawilżającymi daje spektakularne efekty, promiennej, zdrowej i wypielęgnowanej cery!

Wskazania do zabiegu:

 • zaskórniki, prosaki
 • suchy, martwy naskórek
 • trądzik i blizny po trądziku
 • rozszerzone pory, łojotok
 • przebarwienia
 • zmarszczki

Na czym polega zabieg Mikrodermabrazji Diamentowej

Zabieg polega na ścieraniu warstwy rogowej naskórka specjalną głowicą zakończoną drobinkami diamentu. Jest ona połączona z urządzeniem, które zasysa i odprowadza zanieczyszczenia do specjalnego pojemnika pozostawiając skórę czystą i gładką. Stopień ścierania naskórka regulujemy ilością i mocą ruchów głowicy. Zabieg rekomendujemy powtórzyć kilka razy co około 2 tygodnie, a osoby z grubszą skórą nawet co tydzień, co maksymalizuje efekty oczyszczenia skóry. Po zabiegu skóra może być podrażniona i zaczerwieniona – jest to normalny objaw i nie musisz się niczego obawiać.

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Zalety Mikrodermabrazji Diamentowej

Mikrodermabrazja diamentowa świetnie złuszcza martwy naskórek, jest zabiegiem bezbolesnym i nie ma dla niego ograniczeń wiekowych. Jest to również alternatywa dla osób które nie mogą korzystać z peelingu chemicznego (kwasów). Możemy powtarzać go często wtedy jeszcze lepiej złuszczamy skórę i pobudzamy ją do produkcji kolagenu i elastyny – skóra staje się gładsza, jędrniejsza i zdrowsza.

Uzyskasz:

 • likwidację drobnych zmarszczek i uszkodzeń
 • odnowę komórkową
 • generalną regenerację skóry
 • gładką, oczyszczoną skórę
 • w połączeniu z ampułka i maską długo utrzymujące się nawilżenie

Podsumowanie

Dzięki mikrodermabrazji diamentowej pozbędziesz się suchego i martwego naskórka. Usuniesz drobne zmarszczki i nadasz skórze jędrności i elastyczności.

Cześć, Jestem Kasia!
Jestem kosmetologiem i w salonie Angel specjalizuję się w zabiegach na twarz i ciało.
Jestem przekonana, że prawidłowa diagnoza i pielęgnacja skóry pozwala cieszyć się młodym, zdrowym i pięknym wyglądem przez długie lata 🙂

Kliknij poniżej i zapisz się na zabieg mikrodermabrazji!

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.