...

Odmładzanie dłoni - zabieg Bloomea

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety!

Odmładzający zabieg na dłonie Bloomea przywraca młody i zdrowy wygląd skórze Twoich dłoni! Redukuje przebarwienia oraz napina i nawilża skórę dłoni pozostawiając je gładkimi i miękkimi!

Jeżeli obserwujesz że skóra Twoich dłoni straciła młodzieńczy wygląd stała się wiotka i pojawiły się na niej liczne przebarwienia i plamy to ten zabieg jest dla Ciebie! 

Jakie daje efekty:

 • wygładza i zmiękcza skórę dłoni
 • przywraca sprężystość i napięcie skórze dłoni
 • usuwa przebarwienia
 • wyrównuje koloryt skóry

Dla kogo: Dla każdej kobiety po 30 roku życia

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Odmłodzenie skóry dłoni: Dlaczego warto?

Skóra dłoni bardzo szybko traci młodzieńczy wygląd i naturalny kolor. Dzieje się tak dlatego, że dłonie są non stop narażone na działanie wielu czynników fizycznych i chemicznych podczas codziennych czynności. Bardzo często skóra na wierzu dłoni staje się wiotka, pojawiają się na dłoniach liczne przebarwienia i plamy, oraz jest ciągle przesuszona. Odmładzający zabieg Bloomea na dłonie przywraca naturalny młodzieńczy i zdrowy wygląd Twoim dłoniom! Wszystko to przy zachowaniu 100% bezpieczeństwa i bezbolesności podczas wykonywania zabiegu!

Bloomea jest zabiegiem łączącym w sobie 3 technologie opracowane przez francuskich lekarzy plastycznych. Stąd skuteczność zabiegu potwierdzona wieloma nagrodami w całej Europie!

Wskazania:

 • zwiotczenie skóry dłoni
 • przebarwienia i plamy na dłoniach
 • sucha i pozbawiona koloru skóra

Przebieg zabiegu odmładzającego skórę dłoni

Zabieg odmładzający dłonie Bloomea składa się z trzech etapów. Każdy z nich jest bezpieczny i pozwala się Tobie zrelaksować.
Pierwszy z nich to makroeksfoliacja: złuszczanie skóry wyciągiem z agawy i specjalną głowicą, drugiem jest wprowadzanie składników odmładzających w skórę dłoni za pomocą mikrowibracji. Trzecim jest luminoterapia czyli działanie na komórki skóry światłem czerwonym pobudzającym je do namnażania.

Przeciwwskazania:

 • zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
 • nadżerki
 • nowotwory skóry
 • naczyniaki jamiste w obszarze zabiegowym
 • silna terapia antybiotykowa

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Zalety zabiegu odmładzającego skórę dłoni

Po pierwsze w przeciwieństwie do zabiegów inwazyjnych Bloomea jest zabiegiem 100% bezpiecznym, bezbolesnym i nieinwazyjnym.

Po drugie samo stosowanie kremów nawilżających czy odmładzających do rąk może nie przynieść oczekiwanego rezultatu. Kremy nie wnikają głęboko w skórę i nie przebudowywują jej a jedynie działają powierzchniowo. Zabieg Bloomea to całkowita przebudowa skóry od jej najgłębszych warstw aż po naskórek. Skóra zyskuje nowa młodość i dawny blask!

Po trzecie to sprawdzona i skuteczna technologia stosowana w całej Europie. W naszym salonie dodatkowo wykorzystujemy urządzenie bloomea do zabiegów odmładzających na twarz, redukcji blizn i rozstępów na ciele.

Podsumowanie

Po zabiegu odmładzającym Twoje dłonie zyskają dawny promienny i zdrowy wygląd! Skóra stanie się napięta i miękkie oraz znikną z niej wszelkie przebarwienia i plamy!

Cześć, Jestem Kasia!
W salonie Angel jestem kosmetologiem i specjalistą w zabiegach na twarz oraz ciało.
Zabiegi, które wykonuję dobieram indywidualnie do Twoich potrzeb Twojego ciała. Dzięki temu są bezpieczne i uzyskujesz natychmiastowe efekty.

Kliknij poniżej i zapisz się na zabieg odmłodzenie skóry dłoni!

Umów się na zabieg!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.