Mezoterapia mikroigłowa - Salony Angel ...

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem z czwartego kroku pielęgnacji skóry. Jest zabiegiem odmładzającym i liftingującym twarz.

Sekret zabiegu mezoterapii to tysiące mikronakłuć skóry które pobudzają ją do odbudowy i namnażania szczególnie włókien kolagenowych.

Mezoterapia jest zabiegiem bardziej inwazyjnym niż fale radiowe dlatego w Naszych salonach wykonują go kosmetolodzy w sterylnych warunkach.

Jednak najważniejsze jest to jak fantastycznie ten zabieg działa na skórę. Zaobserwujesz spłycenie zmarszczek i poprawę jędrności skóry która samoczynnie będzie produkować nowe komórki. Dodatkowo zredukują się blizny potrądzikowe a skóra będzie długotrwale nawilżona i odżywiona.

Dla kogo: dla osób które borykają się z bliznami po trądziku, zmarszczkami, brakiem nawilżenia, widocznymi porami, oraz innymi zmianami skórnymi

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Mezoterapia mikroigłowa: Dlaczego warto?

Zabiegi przeciwzmarszczkowe

Mezoterapia to zabieg podczas którego w każdej minucie wykonywanych jest dziesiątki tysięcy mikronakłuć w skórze. Te delikatne mikronakłucia prowokują skórę do intensywnej regeneracji, stymulują organizm do produkcji własnego kolagenu i elastyny. Te dwa białka są głównymi składnikami naszej skóry odpowiedzialnymi za jej elastyczność i jędrność. Warto zainteresować się tym zabiegiem gdyż jest jednym z najskuteczniejszych sposobów redukcji zmarszczek, blizn potrądzikowych i mechanicznych, dogłębnego odżywienia skóry.

Wskazania do zabiegu:

  • starzenia się skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • zmarszczki, linie, fałdy, wiotkość skóry
  • suchość skóry, szorstkość
  • przebarwienia i blizny

Na czym polega zabieg Mezoterapii Mikroigłowej

Zabieg mezoterapii wykonujemy specjalnym urządzeniem zwanym potocznie Dermapenem zawierającym sterylne końcówki zakończone mikroigiełkami. Możemy precyzyjnie regulować głębokość nakłuć oraz szerokość igiełek w zależności od rodzaju i kondycji Twojej skóry. W ciągu minuty urządzenie wykonuje dziesiątki tysięcy mikronakłuć w skórze dzięki któremu możemy podać substancje aktywne bezpośrednio w głąb skóry omijając jej zewnętrzną warstwę rogową. Miejsca zabiegowe znieczulamy lidokainą dzięki czemu jest on praktycznie bezbolesny, natomiast po zabiegu możesz odczuwać delikatne szczypanie i rozgrzanie skóry.

Mezoterapia mikroigłowa

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Zalety zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia mikroigłowa rewitalizuje i stymuluje skórę do odbudowy i regeneracji. W czasie zabiegu Twoja skóra absorbuje nawet 90% produktu kosmetycznego co jest nieosiągalne w warunkach domowych. Zabieg daje natychmiastowe rezultaty i pozwala na szybki powrót do codziennych obowiązków, bez potrzeby rekonwalescencji.  Efektem długoterminowym jest samodzielne produkowanie przez Twoją skórę kolagenu i elastyny.

Uzyskasz:

  • jędrną skórę
  • zniwelowanie zmarszczek i opóźnienie powstawania nowych
  • zniwelowanie blizn potrądzikowych i przebarwień
  • pogrubioną, odporniejszą skórę

Przeciwwskazania: ciąża i karmienie, nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu (przez 5 lat), cukrzyca, alergie skórne, stany zapalne, infekcje wirusowe i bakteryjne, skłonność do keloidów (bliznowców)

Podsumowanie

Zabieg mezoterapii jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów odmładzających. Twoja skóra odzyska jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek, blizn i przebarwień.

Cześć, Jestem Kasia!
Jestem kosmetologiem i w salonie Angel specjalizuję się w zabiegach na twarz i ciało.
Uważam, że zabiegi mezoterapii mikroigłowej to jedna z najskuteczniejszych metod do odmłodzenia i liftingu cery!

Kliknij poniżej i zapisz się na zabieg mezoterapii mikroigłowej!

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.