Mezoterapia mikroigłowa - Salony Angel

Mezoterapia mikroigłowa

Wyobraź sobie zabieg idealny, który ujędrni Twoją skórę, niweluje blizny po przebytym trądziku lub urazach, usuwa drobne zmarszczki i przebarwienia.

Wyobraź sobie swoja skórę w doskonałej kondycji z idealną strukturą.
Takie efekty daje właśnie zabieg mezoterapii mikroigłowej!

Zabieg doskonale liftinguje i wygładza Twoją twarz, pobudza ją do długotrwałej produkcji własnego kolagenu i elastyny.

Jakie daje efekty?

 • spłycenie zmarszczek
 • regeneracja i ujędrnienie skóry
 • zredukowanie blizn potrądzikowych
 • nawilżenie i odżywienie skóry

Dla kogo: dla osób które borykają się z bliznami po trądziku, zmarszczkami, brakiem nawilżenia, widocznymi porami, oraz innymi zmianami skórnymi

CZAS TRWANIA

60 - 90 minut

ILOŚĆ ZABIEGÓW

4-6 co 2-3 tygodnie

CENA

350 - 450 zł

Umów się na zabieg!

Mezoterapia mikroigłowa: Dlaczego warto?

Mezoterapia to zabieg podczas którego w każdej minucie wykonywanych jest dziesiątki tysięcy mikronakłuć w skórze. Te delikatne mikronakłucia prowokują skórę do intensywnej regeneracji, stymulują organizm do produkcji własnego kolagenu i elastyny. Te dwa białka są głównymi składnikami naszej skóry odpowiedzialnymi za jej elastyczność i jędrność. Warto zainteresować się tym zabiegiem gdyż jest jednym z najskuteczniejszych sposobów redukcji zmarszczek, blizn potrądzikowych i mechanicznych, dogłębnego odżywienia skóry.

Wskazania do zabiegu:

 • starzenia się skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • zmarszczki, linie, fałdy, wiotkość skóry
 • suchość skóry, szorstkość
 • przebarwienia i blizny

Na czym polega zabieg Mezoterapii Mikroigłowej

Zabieg mezoterapii wykonujemy specjalnym urządzeniem zwanym potocznie Dermapenem zawierającym sterylne końcówki zakończone mikroigiełkami. Możemy precyzyjnie regulować głębokość nakłuć oraz szerokość igiełek w zależności od rodzaju i kondycji Twojej skóry. W ciągu minuty urządzenie wykonuje dziesiątki tysięcy mikronakłuć w skórze dzięki któremu możemy podać substancje aktywne bezpośrednio w głąb skóry omijając jej zewnętrzną warstwę rogową. Miejsca zabiegowe znieczulamy lidokainą dzięki czemu jest on praktycznie bezbolesny, natomiast po zabiegu możesz odczuwać delikatne szczypanie i rozgrzanie skóry.

Umów się na zabieg!

Zalety zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej

Mezoterapia mikroigłowa rewitalizuje i stymuluje skórę do odbudowy i regeneracji. W czasie zabiegu Twoja skóra absorbuje nawet 90% produktu kosmetycznego co jest nieosiągalne w warunkach domowych. Zabieg daje natychmiastowe rezultaty i pozwala na szybki powrót do codziennych obowiązków, bez potrzeby rekonwalescencji.  Efektem długoterminowym jest samodzielne produkowanie przez Twoją skórę kolagenu i elastyny.

Uzyskasz:

 • jędrną skórę
 • zniwelowanie zmarszczek i opóźnienie powstawania nowych
 • zniwelowanie blizn potrądzikowych i przebarwień
 • pogrubioną, odporniejszą skórę

Przeciwwskazania: ciąża i karmienie, nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu (przez 5 lat), cukrzyca, alergie skórne, stany zapalne, infekcje wirusowe i bakteryjne, skłonność do keloidów (bliznowców)

Podsumowanie

Zabieg mezoterapii jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów odmładzających. Twoja skóra odzyska jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek, blizn i przebarwień.

Cześć, Jestem Kasia!
Jestem kosmetologiem i w salonie Angel specjalizuję się w zabiegach na twarz i ciało.
Uważam, że zabiegi mezoterapii mikroigłowej to jedna z najskuteczniejszych metod do odmłodzenia i liftingu cery!

Kliknij poniżej i zapisz się na zabieg mezoterapii mikroigłowej!

Umów się na zabieg!