Przekłuwanie uszu Mińsk Mazowiecki, Garwolin - Salony Angel ...

Przekłuwanie uszu Mińsk Mazowiecki, Garwolin

Jedną z usług, którą możemy zaoferować w naszym salonie, jest przekłuwanie uszu pistoletem. Jest to szybka i bezpieczna metoda, która pozwala naszym Klientom na ozdabianie swoich uszu biżuterią, czyli kolczykami. Usługa ta jest w naszym salonie wykonywana przez doświadczonych i przeszkolonych specjalistów (przez kosmetyczki oraz kosmetologów), którzy dbają nie tylko o bezpieczeństwo, ale i komfort Klientów. Profesjonalne podejście, higieniczność oraz staranność to kwestie dla nas niezmiernie istotne. Usługę przekłuwania uszu pistoletem kierujemy zarówno do osób dorosłych, jak i maluchów, dla których przygotowaliśmy bezstresowe warunki wykonywania jej.

Zajmujemy się również:

  • depilacją woskiem
  • przekłuwaniem uszu (pistoletem)
  • zabiegami i usługi dla mężczyzn

Zadzwoń i zapytaj nas o którykolwiek z tych zabiegów!

Lub użyj przycisków poniżej i przejdź do systemu rezerwacji wizyt online Booksy:

Interesuje Cię cała seria któregoś zabiegu? Zadzwoń i zapytaj o cenę karnetu na dany zabieg.

Chcesz wykupić BON PODARUNKOWY dla bliskiej osoby?
NIC PROSTSZEGO!
Zadzwoń do Nas i powiedz jaką kwotę chcesz przeznaczyć na bon i dla kogo ma być.
Jeszcze tego samego dnia będzie czekał na odbiór w salonie 🙂

Przy zakupie karnetu 3 zabiegów oszczędzasz 5% czyli nawet 40 zł
A przy zakupie karnetu 6 zabiegów oszczędzasz 10% czyli nawet 150 zł!

Lub użyj przycisków poniżej i przejdź do systemu rezerwacji wizyt online Booksy:

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Przekłuwanie uszu u dzieci

Z usługi przekłuwania uszu mogą w naszym salonie skorzystać także mali Klienci, czyli dzieci. Nasze kosmetyczki i kosmetolodzy są przeszkolone w przekłuwaniu delikatnej skóry dziecięcej, przez co cały proces odbywa się bezstresowo i komfortowo dla maluchów. Usługa jest wykonywana z użyciem specjalnego pistoletu, który zapewnia precyzję przekłucia i pozwala na skrócenie czasu procedury do minimum.

Bezpiecznie i sterylnie

Przed przystąpieniem do przekłucia kosmetyczka wytłumaczy Klientowi poszczególne etapy, oczyści miejsce na kolczyk i zdezynfekuje je, dzięki czemu cały proces jest higieniczny i bezpieczny. W kolejnym etapie Klient będzie mógł wybrać swoją nową biżuterię — ta jest u nas wykonana z wysokiej jakości materiałów chirurgicznych, przez co jest dobrze tolerowana przez skórę. Ryzyko alergii jest więc w tym przypadku zminimalizowane. Oferowane przez nas kolczyki są również sterylnie zapakowane i rozpakowywane przy każdym Kliencie, dzięki czemu usługa ta jest w pełni sterylna i bezpieczna. Na koniec osoba wykonująca zabieg przedstawia Klientowi instrukcje dotyczące pielęgnacji przekłutych uszu.

Czy przekłuwanie uszu boli?

Wpływ na odczuwanie bólu podczas przekłuwania uszu mają indywidualne tolerancje czy wrażliwość Klientów. Doświadczenia mogą się więc różnić. Zazwyczaj nasi Klienci ból związany z przekłuwaniem uszu określają jako uczucie dyskomfortu, które jest stosunkowo łagodne oraz raczej krótkotrwałe. Wszystko zależy także od wieku naszych Klientów — dla tych młodszych i dzieci ból zazwyczaj jest większy, głównie przez zupełnie nową sytuację. Nasze kosmetyczki i kosmetolodzy starają się jednak, aby usługa była precyzyjna, błyskawiczna i pozbawiona stresu czy dyskomfortu dla Klienta.

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Skorzystaj z porady specjalisty!


Bezpłatnie!

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni zabieg i wykluczymy wszelkie przeciwskazania.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.