...

Manicure

Zabiegi manicure w salonie Angel są dla każdej kobiety ceniącej trwałość stylizacji i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Używamy jednorazowych akcesoriów, a narzędzia sterylizujemy we własnym autoklawie. Na paznokcie dajemy 7 dni bezwarunkowej gwarancji. Usługę wykonujemy w przytulnych pomieszczeniach podczas miłej rozmowy z kosmetyczką. Paznokcie wykonujemy Naszą autorska metodą “pod skórki” dzięki czemu stylizacje utrzymują się dłużej a lakier wygląda jakby wyrastał spod skórek!

Jakie daje efekty?

  • pięknie wyglądające paznokcie u dłoni
  • wyrównany kształt i długość paznokci
  • długo utrzymujący się lakier

Wykonujemy: manicure klasyczny, hybrydowy, japoński (odżywienie paznokci), utwardzamy i przedłużamy paznokcie żelem lub bazą, rekonstruujemy połamane i zniszczone paznokcie.

Dla kogo: Dla Ciebie!

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Dlaczego warto wykonać Manicure Hybrydowy w Salonie Angel

Przede wszystkim bezpieczeństwo. Stawiamy duży nacisk na sterylność narzędzi, używamy tylko jednorazowych akcesoriów i dajemy Ci 7 dniową gwarancję na wykonaną stylizację. Wszystko po to żebyś miała pewność co do wyboru salonu manicure.

Nasze stylistki to specjalistki w dziedzinie manicure i pedicure. Każdą stylizacje wykonujemy autorska metodą “pod skórki” dzięki czemu lakier wygląda jakby wyrastał spod skórek i wygląda świetnie na paznokciach nawet tydzień dłużej w porównaniu do standardowych metod.

Kameralna atmosfera podczas usługi zapewnia intymność i możliwość swobodnej rozmowy z kosmetyczką.

Na czym polega Manicure hybrydowy

Na początku kosmetyczka zaproponuje Tobie coś do picia i przeprowadzi krótki wywiad żeby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Następnie ustalicie wspólnie efekt jaki chcesz uzyskać i zaczynamy uslugę. Otrzymujesz nadanie kształtu paznokciom, usunięcie skórek, malowanie paznokci lakierem hybrydowym, utwardzenie i masaż dłoni.  W przypadku rekonstrukcji lub przedłużenia paznokci jednym z etapów jest przygotowanie form żelowych, nałożenie żelu i nadanie kształtu przedłużonym już paznokciom. Całość wizyty to kameralna rozmowa z kosmetyczką. A jest o czym rozmawiać!

Uzyskasz:

  • poprawę wyglądu dłoni
  • stylizacje dopasowaną do Twojego stylu
  • fachową poradę
  • pięknie zrekonstruowane, przedłużone i naturalnie wyglądające paznokcie

Pamiętaj: Otrzymujesz od Nas 7 dni gwarancji na Nasze stylizacje.

Zapytaj o wersję PREMIUM tego zabiegu

Połączyliśmy w nim odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia z użyciem bazy witaminowej w celu jeszcze lepszego dostarczania składników odżywczych paznokciom i wzmocnienia ich od wewnątrz.

Dodatkowo zajmujemy się całymi Twoimi dłońmi, peelingujemy je i odpowiednio nawilżamy. Cały zabieg przeprowadzamy w myśl naszej metody pod skórki, żebyś mogła dłużej cieszyć się idealnie wyglądającym lakierem.

Kosmetyczka czuwa nad całym zabiegiem, a Ty masz pewność, że będzie on skuteczny i bezpieczny. Wypiszemy też dla Ciebie zalecenia pielęgnacji domowej celem wzmocnienia efektów gabinetowych.

Utwardzenie i przedłużenie paznokci żelem lub bazą

Twoje paznokcie są krótkie lub połamane, a czeka Cię wielki dzień dzień? A może po prostu chcesz przywrócić im naturalną długość i kształt? Być może idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie przedłużenie paznokci żelem. Każda z Naszych stylistek ma duże doświadczenie w wykonywaniu przedłużeń dzięki czemu masz pewność że kształt, długość i ogólna estetyka będzie taka jak oczekujesz.

Możemy również zrekonstruować paznokcie bardzo krótkie, połamane, obgryzane czy z innymi problemami. Po usłudze wyglądają naturalnie – tak jak Twoje paznokcie!

W przypadku paznokci kruchych, z tendencją do łamania proponujemy ich utwardzenie na dwa sposoby. Utwardzenie bazą wzmacniającą da efekt bardziej zbliżony do naturalnego natomiast utwardzenie żelem będzie zdecydowanie trwalsze i twardsze. Wybierz sama co będzie dla Ciebie lepsze lub zapytaj kosmetyczkę.

Manicure japoński - Regeneracja paznokci u dłoni

Kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie? Zbyt często noszona hybryda spowodowała osłabienie Twoich naturalnych paznokci?

Mamy na to rozwiązanie jakim jest manicure japoński! Zabieg od 400 lat wykorzystywany w Japonii do regeneracji i odbudowy zniszczonych paznokci!

Zabieg polega na wykonaniu dokładnego manicure klasycznego, a następnie umiejętnym wcieraniu w strukturę paznokcia specjalnych past i pudrów ze składnikami odżywczymi: krzemionka z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratyna oraz kompleks witamin i minerałów.

Dzięki wprawie kosmetyczki oraz składników odżywczych możesz liczyć na wspaniałe efekty regeneracji paznokci, które zaobserwujesz z minuty na minutę podczas wykonywania manicure! Zabieg możesz powtarzać co ok. 2-3 tygodnie w celu wzmocnienia efektów odżywczych.

Po zabiegu Twoje paznokcie będą wzmocnione, błyszczące i gładkie! Pozwól działać składnikom regeneracyjnym i ciesz się zdrowymi i pięknymi paznokciami!

Podsumowanie

Zabieg manicure lub przedłużanie paznokci pozwoli Tobie cieszyć się pięknym wyglądem dłoni nawet do miesiąca czasu! Legendarna trwałość Angel!

Cześć, nazywam się Wiktoria!
Jestem specjalistą w stylizacji paznokci. Nasza metoda stylizacji “pod skórki” pozwala Ci dłużej cieszyć się pięknym wyglądem manicure. Twój uśmiech po ujrzeniu gotowych paznokci jest największym podziękowaniem!

Kliknij poniżej i zapisz się na zabieg manicure hybrydowego lub przedłużania paznokci żelem!

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.