Paznokcie Mińsk Mazowiecki, Garwolin - salon manicure - Salony Angel

Manicure

Zabiegi manicure w salonie Angel są dla każdej kobiety ceniącej trwałość stylizacji i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Używamy jednorazowych akcesoriów a narzędzia sterylizujemy we własnym autoklawie. Na paznokcie dajemy 7 dni bezwarunkowej gwarancji. Usługę wykonujemy w przytulnych pomieszczeniach podczas miłej rozmowy z kosmetyczką. Paznokcie wykonujemy Naszą autorska metodą “pod skórki” dzięki czemu stylizacje utrzymują się dłużej a lakier wygląda jakby wyrastał spod skórek!

Jakie daje efekty?

  • pięknie wyglądające paznokcie u dłoni
  • wyrównany kształt i długość paznokci
  • długo utrzymujący się lakier

Wykonujemy manicure klasyczny, hybrydowy, utwardzamy i przedłużamy paznokcie żelem i rekonstruujemy połamane i zniszczone paznokcie.

Dla kogo: Dla Ciebie!

CZAS TRWANIA

45 - 120 minut

ILOŚĆ ZABIEGÓW

1 co 1 miesiąc

CENA

60 - 200 zł

Umów się na zabieg!

Dlaczego warto wykonać Manicure Hybrydowy w Salonie Angel

Przede wszystkim bezpieczeństwo. Stawiamy duży nacisk na sterylność narzędzi, używamy tylko jednorazowych akcesoriów i dajemy Ci 7 dniową gwarancję na wykonaną stylizację. Wszystko po to żebyś miała pewność co do wyboru salonu manicure.

Nasze stylistki to specjalistki w dziedzinie manicure i pedicure. Każdą stylizacje wykonujemy autorska metodą “pod skórki” dzięki czemu lakier wygląda jakby wyrastał spod skórek i wygląda świetnie na paznokciach nawet tydzień dłużej w porównaniu do standardowych metod.

Kameralna atmosfera podczas usługi zapewnia intymność i możliwość swobodnej rozmowy z kosmetyczką.

Na czym polega Manicure hybrydowy

Na początku kosmetyczka zaproponuje Tobie coś do picia i przeprowadzi krótki wywiad żeby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Następnie ustalicie wspólnie efekt jaki chcesz uzyskać i zaczynamy uslugę. Otrzymujesz nadanie kształtu paznokciom, usunięcie skórek, malowanie paznokci lakierem hybrydowym, utwardzenie i masaż dłoni.  W przypadku rekonstrukcji lub przedłużenia paznokci jednym z etapów jest przygotowanie form żelowych, nałożenie żelu i nadanie kształtu przedłużonym już paznokciom. Całość wizyty to kameralna rozmowa z kosmetyczką. A jest o czym rozmawiać!

Uzyskasz:

  • poprawę wyglądu dłoni
  • stylizacje dopasowaną do Twojego stylu
  • fachową poradę
  • pięknie zrekonstruowane, przedłużone i naturalnie wyglądające paznokcie

Pamiętaj: Otrzymujesz od Nas 7 dni gwarancji na Nasze stylizacje.

Zapytaj o wersję PREMIUM tego zabiegu

Połączyliśmy w nim odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia z użyciem bazy witaminowej w celu jeszcze lepszego dostarczania składników odżywczych paznokciom i wzmocnienia ich od wewnątrz.

Dodatkowo zajmujemy się całymi Twoimi dłońmi, peelingujemy je i odpowiednio nawilżamy. Cały zabieg przeprowadzamy w myśl naszej metody pod skórki, żebyś mogła dłużej cieszyć się idealnie wyglądającym lakierem.

Kosmetyczka czuwa nad całym zabiegiem, a Ty masz pewność, że będzie on skuteczny i bezpieczny. Wypiszemy też dla Ciebie zalecenia pielęgnacji domowej celem wzmocnienia efektów gabinetowych.

Podsumowanie

Zabieg manicure lub przedłużanie paznokci pozwoli Tobie cieszyć się pięknym wyglądem dłoni nawet do miesiąca czasu! Legendarna trwałość Angel!

Cześć, nazywam się Angelika!
Jestem szkoleniowcem i specjalistą w stylizacji paznokci. Moja autorska metoda stylizacji “pod skórki” pozwala Tobie dłużej cieszyć się pięknym wyglądem manicure. Twój uśmiech po ujrzeniu gotowych paznokci jest największym podziękowaniem!

Kliknij poniżej i zapisz się na zabieg manicure hybrydowego lub przedłużania paznokci żelem!

Umów się na zabieg!