Liposukcja kawitacyjna - Salony Angel

Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna to zabieg polegający na rozbijaniu komórek tkanki tłuszczowej przy pomocy fal ultradźwiękowych. Jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym i bezbolesnym ponieważ działamy na komórki tłuszczowe wykorzystując zjawisko kawitacji. Dzięki tym właściwościom liposukcja kawitacyjna jest stosowana jako zabieg zwalczający cellulit i redukujący nadwagę.

Jakie daje efekty?

 • redukuje lub usuwa tkankę tłuszczową
 • redukuje lub usuwa cellulit
 • redukuje blizny i rozstępy
 • ujędrnienia skórę
 • pobudza krążenie

Dla kogo: Dla kobiet i mężczyzn którzy walczą z miejscową otyłością (brzuch, uda, biodra, pośladki, podbródek).

Idealny zabieg przed wakacjami. Wykonanie całej serii zabiegowej zajmuje tylko miesiąc!

CZAS TRWANIA

40 minut na jedną partię ciała

ILOŚĆ ZABIEGÓW

6-10 zabiegów 2 razy w tygodniu

CENA

120 zł

Umów się na zabieg!

Liposukcja kawitacyjna: Dlaczego warto?

Liposukcja kawitacyjna zwana też ultradźwiękową to nieinwazyjny zabieg wyszczuplający zwany liposukcją bez sklalpela. Wykorzystujemy w nim zjawisko kawitacji które wprawia czasteczki w komórkach w ruch a wytworzona w ten sposób energia uwalnia kwasy tłuszczowe. Jest bardzo popularnych zabiegiem szczególnie u gwiazd gdyż daje natychmiastowe efekty i nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg jest tani, szybki, a cała seria zabiegowa trwa zwykle miesiąc co pozwala Tobie w krótkim czasie znacząco wymodelować sylwetkę. Możesz go z powodzeniem stosować na każdą partię ciała gdzie występuje nadmiar tkanki tłuszczowej np: brzuch, talia, pośladki, uda, plecy.

Wskazania do zabiegu:

 • nadmiar tkanki tłuszczowej na wybranych partiach ciała
 • dla osób pragnących zredukować tkankę tłuszczową w miejscach, w których najtrudniej się jej pozbyć.
 • niechciany cellulit
 • jako pomoc w odchudzaniu i treningach

Na czym polega zabieg Liposukcji Kawitacyjnej

Zabieg ma dwa główne etapy. W pierwszej fazie podgrzewamy tkankę tłuszczową specjalną głowicą z promieniowaniem podczerwonym. Ciepło upłynnia komórki tłuszczowe i przygotowuje je do drugiego etapu czyli działania ultradźwięków. Fala ultradźwiękowa rozrywa tkanki tłuszczowe które następnie są metabolizowane przez wątrobę i usuwane z organizmu. Ważne jest zwiększone spożywanie wody już kilka dni przed pierwszym zabiegiem jak i w trakcie trwania serii – pomaga to wątrobie w metabolizmie tłuszczy. Podczas zabiegu na obszarach zabiegowych stosujemy dodatkowe preparaty pielęgnujące i odżywiające skórę. Uczucia jakich możesz doświadczać to ciepło, mrowienie, delikatne pieczenie.

Umów się na zabieg!

Zalety zabiegu Liposukcji Kawitacyjnej

Zaletą liposukcji kawitacyjnej jest jej bezinwazyjność dla organizmu oraz szybka procedura zabiegowa. Najlesze efekty przynosi wykonanie seri 6-10 zabiegów ale cała seria trwa zwykle tylko jeden miesiąc. Największą zaletą zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej (mniej centymetrów w obwodzie!) i redukcja cellulitu z obszarów zabiegowych. Do dodatkowych zalet trzeba zaliczyć poprawę funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego, relaksację mięśni, poprawę jędrności i elastyczności skóry i jej wygładzenie.

Uzyskasz:

 • zredukowaną tkankę tłuszczową
 • mniej centymetrów!
 • zminimalizowany cellulit
 • poprawę krążenia krwi
 • odżywienie i wygładzenie skóry

Na czym polega zabieg Liposukcji Kawitacyjnej

Zabieg liposukcji kawitacyjnej przynosi najlepsze efekty wraz z odpowiednią dietą, aktywnością fizyczną i suplementacją. Nasi specjaliści rozpiszą dla Ciebie receptę z zaleceniami po zabiegu tak aby zmaksymalizować i utrzymać efekty! Działanie od wewnątrz i z zewnątrz przynosi maksymalne rezultaty.

Przeciwwskazania: ciąża i karmienie piersią, menstruacja, choroby skóry, osteoporoza, cukrzyca, epilepsja, obecność w ciele rozrusznika lub zastawki serca, obecność w ciele metalowych implantów

Podsumowanie

Dzięki zabiegom liposukcji kawitacyjnej pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała, zredukujesz cellulit i znacząco wygładzić skórę.

Cześć, Jestem Julia!
W salonie Angel jestem specjalistą w zabiegach na twarz, ciało oraz stylizacji paznokci.
Zabiegi, które wykonuję dobieram indywidualnie do Twoich potrzeb Twojego ciała. Dzięki temu są bezpieczne i uzyskujesz natychmiastowe efekty.

Kliknij poniżej i zapisz się na zabieg liposukcji kawitacyjnej!

Umów się na zabieg!