Liposukcja kawitacyjna - Salony Angel ...

Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna to zabieg polegający na rozbijaniu komórek tkanki tłuszczowej przy pomocy fal ultradźwiękowych. Jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym i bezbolesnym ponieważ działamy na komórki tłuszczowe wykorzystując zjawisko kawitacji. Dzięki tym właściwościom liposukcja kawitacyjna jest stosowana jako zabieg zwalczający cellulit i redukujący nadwagę.

Jakie daje efekty?

 • redukuje lub usuwa tkankę tłuszczową
 • redukuje lub usuwa cellulit
 • redukuje blizny i rozstępy
 • ujędrnienia skórę
 • pobudza krążenie

Dla kogo: Dla kobiet i mężczyzn którzy walczą z miejscową otyłością (brzuch, uda, biodra, pośladki, podbródek).

Idealny zabieg przed wakacjami. Wykonanie całej serii zabiegowej zajmuje tylko miesiąc!

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Liposukcja kawitacyjna: Dlaczego warto?

Liposukcja kawitacyjna zwana też ultradźwiękową to nieinwazyjny zabieg wyszczuplający zwany liposukcją bez sklalpela. Wykorzystujemy w nim zjawisko kawitacji które wprawia czasteczki w komórkach w ruch a wytworzona w ten sposób energia uwalnia kwasy tłuszczowe. Jest bardzo popularnych zabiegiem szczególnie u gwiazd gdyż daje natychmiastowe efekty i nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg jest tani, szybki, a cała seria zabiegowa trwa zwykle miesiąc co pozwala Tobie w krótkim czasie znacząco wymodelować sylwetkę. Możesz go z powodzeniem stosować na każdą partię ciała gdzie występuje nadmiar tkanki tłuszczowej np: brzuch, talia, pośladki, uda, plecy.

Wskazania do zabiegu:

 • nadmiar tkanki tłuszczowej na wybranych partiach ciała
 • dla osób pragnących zredukować tkankę tłuszczową w miejscach, w których najtrudniej się jej pozbyć.
 • niechciany cellulit
 • jako pomoc w odchudzaniu i treningach

Na czym polega zabieg Liposukcji Kawitacyjnej

Zabieg ma dwa główne etapy. W pierwszej fazie podgrzewamy tkankę tłuszczową specjalną głowicą z promieniowaniem podczerwonym. Ciepło upłynnia komórki tłuszczowe i przygotowuje je do drugiego etapu czyli działania ultradźwięków. Fala ultradźwiękowa rozrywa tkanki tłuszczowe które następnie są metabolizowane przez wątrobę i usuwane z organizmu. Ważne jest zwiększone spożywanie wody już kilka dni przed pierwszym zabiegiem jak i w trakcie trwania serii – pomaga to wątrobie w metabolizmie tłuszczy. Podczas zabiegu na obszarach zabiegowych stosujemy dodatkowe preparaty pielęgnujące i odżywiające skórę. Uczucia jakich możesz doświadczać to ciepło, mrowienie, delikatne pieczenie.

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Zalety zabiegu Liposukcji Kawitacyjnej

Zaletą liposukcji kawitacyjnej jest jej bezinwazyjność dla organizmu oraz szybka procedura zabiegowa. Najlesze efekty przynosi wykonanie seri 6-10 zabiegów ale cała seria trwa zwykle tylko jeden miesiąc. Największą zaletą zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej (mniej centymetrów w obwodzie!) i redukcja cellulitu z obszarów zabiegowych. Do dodatkowych zalet trzeba zaliczyć poprawę funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego, relaksację mięśni, poprawę jędrności i elastyczności skóry i jej wygładzenie.

Uzyskasz:

 • zredukowaną tkankę tłuszczową
 • mniej centymetrów!
 • zminimalizowany cellulit
 • poprawę krążenia krwi
 • odżywienie i wygładzenie skóry

Na czym polega zabieg Liposukcji Kawitacyjnej

Zabieg liposukcji kawitacyjnej przynosi najlepsze efekty wraz z odpowiednią dietą, aktywnością fizyczną i suplementacją. Nasi specjaliści rozpiszą dla Ciebie receptę z zaleceniami po zabiegu tak aby zmaksymalizować i utrzymać efekty! Działanie od wewnątrz i z zewnątrz przynosi maksymalne rezultaty.

Przeciwwskazania: ciąża i karmienie piersią, menstruacja, choroby skóry, osteoporoza, cukrzyca, epilepsja, obecność w ciele rozrusznika lub zastawki serca, obecność w ciele metalowych implantów

Podsumowanie

Dzięki zabiegom liposukcji kawitacyjnej pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała, zredukujesz cellulit i znacząco wygładzić skórę.

Cześć, Jestem Kasia!
W salonie Angel jestem specjalistą w zabiegach na twarz, ciało oraz stylizacji paznokci.
Zabiegi, które wykonuję dobieram indywidualnie do Twoich potrzeb Twojego ciała. Dzięki temu są bezpieczne i uzyskujesz natychmiastowe efekty.

Kliknij poniżej i zapisz się na zabieg liposukcji kawitacyjnej!

Umów się na zabieg!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.