Laminacja brwi - Salony Angel ...

Laminacja brwi

Laminacja brwi to trwałe ułożenie włosków w odpowiedniej pozycji i kształcie. Włoski będą utrzymywać nadany kształt i kierunek do 6 a nawet 8 tygodni!

Laminacja brwi jest zabiegiem 2 w 1 – daje efekt estetyczny w postacie pięknie ułożonych włosków brwi oraz odżywia i regeneruje Twoje brwi od cebulek po końcówki!

Laminacja brwi wygląda naturalnie i jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i bezbolesnym – to po prostu 60 minut relaksu! Podczas zabiegu ujarzmiamy niesforne włoski rosnące często w różnych kierunkach i nadajemy im trwały kierunek.

Jest zabiegiem oszczędzającym dużo czasu podczas codziennego makijażu jak również świetną alternatywą dla kobiet które nie chcą korzystać z makijażu permanentnego.

Jakie daje efekty?

 • pięknie ułożone i zaczesane w odpowiednim kierunku brwi
 • trwałe ułożenie włosków rosnących w dół i na boki
 • nawet 2x grubsze i miękkie włoski
 • odżywia i nadaje włoskom blask
 • oszczędzasz czas podczas makijażu
 • naturalny wygląd

Dla Kogo: Dla każdej kobiety której włoski brwi są sztywne, trudne do ułożenia, rosną w różnych kierunkach, gdy brwi są cienkie lub nieregularne

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Laminacja brwi: Dlaczego warto?

Po pierwsze laminacja brwi silnie odżywia i regeneruje włoski dzięki tzw. botoksowi roślinnemu: substancji zawierającej antyoksydanty, witaminy, proteiny, oleje roślinne jedwab i keratynę. Potężnie odżywia i wzmacnia włoski brwi i nadaje im nawet 2-krotnie większą grubość!
Po drugie
laminacja pomaga ujarzmić niesforne włoski brwi które często rosną w różnych kierunkach: na boki, w dół, zakręcają sie etc. Po zabiegu są ułożone w takim kierunku jaki chcemy.

Po trzecie włoski brwi po laminacji stają się miękkie i elastyczne dzięki czemu poranna rutyna makijażowa trwa zdecydowanie krócej a brwi wyglądają zawsze idealnie!

Dodatkowo brwi farbujemy farbką żelową którą wnika głębiej w strukturę włoska i trzyma się zdecydowanie dłużej niż standardowa henna.

Wskazania do zabiegu:

 • cienkie, nieregularne brwi
 • trudne do ułożenia brwi z rosnącymi w różnych kierunkach włoskami
 • przerzedzone i osłabione brwi
 • chęć odżywienia i regeneracji brwi
 • sztywne i nieregularne włoski

Na czym polega zabieg laminacji brwi

Zabieg laminacji brwi w salonie Angel składa się z 3 głównych etapów:

 1. Oczyszczamy i przygotowujemy brwi specjalnym szamponem, a następnie nakładamy aktywator zawierający kwas tioglikolowy (popularny składnik preparatów do robienia trwałej). Kwas ten otwiera łuski włosów dzięki czemu możemy trwale zmienić ich kształt i kierunek.
 2. W tym kroku przechodzimy do właściwego nadawania kształtu i kierunku Twoim brwiom i utrwalamy oczekiwany efekt przez kilkanascie minut. Po tym powlekamy włoski keratyną która odbudowuje strukturę włosków, odżywia je oraz nadaje im elastyczność i miękkość.
 3. Na koniec powlekamy brwi specjalnym preparatem zwanym botoksem roślinnym. Zawiera on mieszaninę olejów roślinnych (jojoba, z czarnuszki), witamin i mikroskładników, antyoksydanty oraz jedwab. Regenerują i dodatkowo wzmacniają one Twoje brwi.

Zalety laminacji brwi

W dzisiejszym szybkim zabieganym świecie jedną z najważniejszych zalet zabiegu laminacji jest oszczędność czasu podczas porannego makijażu czy jakiejkolwiek kosmetyki twarzy. Włoski układają się bardzo łatwo i nadanie im odpowiedniego kierunku po laminacji jest szybkie i skuteczne.

Jeżeli Twoje brwi są cienkie lub nieregularne, to kolejną zaletą jest nawet 2 krotne pogrubienie Twoich brwi. Większa grubość w połączeniu z dobrym ułożeniem i pokolorowaniem farbką sprawi że uzyskasz znacznie większą objętość i równomierne ułożenie brwi.

Zabieg podobnie jak laminacja rzęs jest naturalnym i świetnym sposobem na regenerację i odżywienie swoich naturalnych brwi, które po zabiegu stają się elastyczne, grube, silne i pełne blasku. Po prostu zdrowe!

Twoje brwi będą:

 • równomiernie ułożone i zaczesane w odpowiednim kierunku
 • miękkie i podatne na układanie
 • pogrubione i błyszczące
 • nawet 2 krotnie większej objętości (przy brwiach cienkich)

Jak pielęgnować brwi po zabiegu laminacji

Jedną z głównych zasad przy zabiegach laminacji jest jak najmniejsza ingerencja w brwi bezpośrednio po zabiegu.

W ciągu 24 godzin od wykonania zabiegu:

 • nie korzystaj z sauny, basenów czy solarium
 • nie mocz brwi, staraj się nie dotykać i nie ingerować
 • nie śpij na twarzy (może to zmienić strukturę ułożenia włosków)

Po tym czasie możesz wrócić do normalnego funkcjonowania. Przeczesuj brwi specjalną przeznaczoną do tego szczoteczką. Dbaj o brwi regularnie! Pielęgnuj je kremem, odżywką lub olejkiem. Kosmetyczka dobierze odpowiednią dla Ciebie pielęgnację, a dzięki niej wydłużysz efekt laminacji nawet do 8 tygodni!

Przeciwwskazania: świeżo wykonany makijaż permanentny, ciąża i karmienie piersią, przycięte brwi, rany w okolicach oczu, choroby skóry, łuszcząca się skóra w okolicy brwi, przyjmowanie antybiotyków i silnych leków (np przy aktywnym trądziku)

Podsumowanie

Po zabiegu Twoje brwi będą trwale ułożone w odpowiedniej pozycji i odpowiednim kształcie! Zregenerujesz brwi, nadasz im większą objętość i poskromisz trudne w pielęgnacji włoski!

Cześć, Jestem Kasia!
Jestem kosmetologiem i w salonie Angel specjalizuję się w zabiegach na twarz i ciało.
Jestem przekonana, że prawidłowa diagnoza i pielęgnacja skóry pozwala cieszyć się młodym, zdrowym i pięknym wyglądem przez długie lata 🙂

Kliknij poniżej i zapisz się na zabieg laminacji brwi!

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.