Aqua Porin – Zabieg ultranawilżający - Salony Angel

Aqua Porin - Zabieg ultranawilżający

Zabieg rekomendujemy dla każdego rodzaju cery po 25 roku życia. Daje bardzo widoczne i odczuwalne efekty szczególnie dla suchej, odwodnionej i niedotlenionej skóry. Znakomicie sprawdza się również po nadmiernej ekspozycji słonecznej (opalaniu) oraz  po zabiegach mikrodermabrazji i eksfoliacji kwasami – peelingu chemicznego ( krok 2 w pielęgnacji twarzy).

Jakie daje efekty?

 • intensywnie i długotrwale nawilża skórę z zewnątrz i od wewnątrz
 • nadaje skórze miękkość i jedwabistą gładkość
 • zwiększa jędrność i elastyczność skóry
 • wzmacnia i regeneruje skórę

Dla kogo: każdy rodzaj cery po 25 roku życia

Jest to Nasz bezapelacyjny BESTSELLER w zabiegach nawilżających! W wersji PREMIUM czyli połączeniu kawitacji i infuzji tlenowej działa prawdziwe CUDA na twarzy!

CZAS TRWANIA

60 minut

ILOŚĆ ZABIEGÓW

5 co 2-3 tygodnie

CENA

180 - 230 zł

Umów się na zabieg!

Zabieg ultranawilżający: Dlaczego warto?

Zabieg ten zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry w każdym wieku i dla każdego typu cery. Zabieg AQUA PORIN to innowacja w nawilżaniu która zawiera 3 główne składniki odpowiedzialne za ultra nawilżenie cery i zatrzymywanie wody w skórze.

Dou Aqua-Porin – ekstrakt otrzymywany z Salicornia herbacea odpowiedzialny za transport wody i mocznika i wzrost produkcji Akwaporyn. Skuteczny składnik odbudowujący strukturę naskórka, dzięki czemu przywraca optymalny poziom nawilżenia cerze.

Trehaloza – chroni Naszą skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i jest skutecznym nawilżaczem.

Betaina to naturalny produkt o niezwykłych właściwościach wiązania wody. Chroni skórę przed mechanicznymi i chemicznymi uszkodzeniami. Wygładza skórę, dając natychmiastowe wrażenie gładkości skóry.

 Wskazania do zabiegu:

 • każdy rodzaj cery po 25 roku życia
 • cera szczególnie sucha i odwodniona, niedotleniona
 • skóra po nadmiernej ekspozycji słonecznej
 • po zabiegach mikrodermabrazji i peelingach chemicznych (kwasach)
 • po zabiegach medycyny estetycznej

Na czym polega Zabieg Ultranawilżający AQUA PORIN

Zabieg ultranawilżający polega na działaniu na skórę 3 głównymi składnikami aktywnymi: kompleksem duo aqua porin, trehalozą i betainą. Są to substancje o bardzo szerokim działaniu nawilżającym i wiążącym wodę i mocznik w skórze. Składniki aktywne zawiera każdy etap zabiegu. Na początku przygotowujemy skórę, wykonujemy drobnoziarnisty peeling twarzy, następnie przy pomocy odpowiedniej aparatury wprowadzamy ultranawilżające serum i wykonujemy masaż. Ostatnim etapem jest nałożenie ultranawilżającej maski do twarzy, odpowiedniego serum pod oczy i wyciszenie twarzy kremem gabinetowym.

Umów się na zabieg!

Zapytaj również o wersję PREMIUM tego zabiegu!

Połączyliśmy w nim wstępne oczyszczenie skóry peelingiem kawitacyjnym, enzymatycznym lub mikrodermabrazją w celu jeszcze lepszej penetracji składników nawilżających przez Twoją skórę i efektywniejsze działanie!

Składniki aktywne z ampułki w tej wersji wprowadzamy za pomocą infuzji tlenowej. Jest to najskuteczniejsza metoda nieinwazyjnego podawania substancji aktywnych w najgłębsze skóry.

Kosmetolog czuwa nad całym zabiegiem, a Ty masz pewność, że nawilżenie będzie skuteczne i bezpieczne. Ilość zabiegów potrzebnych do uzyskania oczekiwanych przez Ciebie rezultatów dobieramy indywidualnie po dokładnym zbadaniu Twojej cery. Wypiszemy też zalecenia pielęgnacji gabinetowej i domowej celem przyspieszenia efektów.

Zalety Zabiegu Ultranawilżającego

Zabieg jest niezwykle skuteczny w nawilżaniu i odżywianiu twarzy. Efekt jest natychmiastowy, od razu “pod palcami” wyczujesz wyraźną zmianę w nawilżeniu i nawodnieniu skóry. Wykonanie kilku zabiegów połączone z odpowiednią pielęgnacją domową pozwoli Ci cieszyć się doskonale nawilżoną skórą, która funkcjonuje prawidłowo. Nieinwazyjny i polecany dla każdej osoby. Doskonały po etapach złuszczania i peelingów twarzy, które przygotowują skórę na przyjmowanie składników aktywnych.

 Uzyskasz:

 • długotrwałe, wyczuwalne nawilżenie skóry
 • miękką i jedwabistą gładkość skóry
 • poczucie komfortu
 • złagodzone podrażnienia
 • zdrowy i promienny wygląd

Podsumowanie

Zabieg ultranawilżający to obowiązkowa pozycja w pielęgnacji skóry. Dzięki niemu Twoja skóra zyska długotrwałe nawilżenie, jedwabistą gładkość, miękkość i promienny wygląd!

Cześć, Jestem Kasia!
Jestem kosmetologiem i w salonie Angel specjalizuję się w zabiegach na twarz i ciało.
Jestem przekonana, że prawidłowa diagnoza i pielęgnacja skóry pozwala cieszyć się młodym, zdrowym i pięknym wyglądem przez długie lata 🙂

Kliknij poniżej i zapisz się na zabieg ultranawilżający Aqua Porin lub na jego wersję Aqua Porin Premium!

Umów się na zabieg!