Henna pudrowa z geometrią - Salony Angel ...

Henna pudrowa z geometrią

Zabieg henny pudrowej z geometrią brwi to Bestseller roku 2022!

Nasze klientki są zachwycone efektami, wyrównanymi brwiami dopasowanymi do kształtu i twarzy oraz setkami odcieni i kolorów henny.

Dodatkowo efekt utrzymuje się do 2 tygodni na skórze i do 5-6 tygodni na włoskach co daje rewelacyjny stosunek jakości do ceny i ogromną wygodę!

Stylizację powtórzysz raz na ponad miesiąc!

O czym warto pamiętać: henna pudrowa to w 100% naturalny preparat który oprócz długiego czasu utrzymywania się na brwiach wzmacnia je i odżywia dzięki czemu Twoje naturalne brwi stają się gęstsze i grubsze.

Ze względu na powyższe efekty zabieg henny pudrowej z geometrią rekomendujemy każdej kobiecie w każdym wieku dla każdego rodzaju brwi!

Zapisz się i poczuj różnicę na własnych brwiach 🙂

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Henna Pudrowa: Dlaczego warto?

Henna pudrowa to przede wszystkim odżywienie i zregenerowanie włosków Twoich brwi dzięki naturalnym preparatom. Dzięki zastosowaniu zupełnie innej metodologii w porównaniu z klasyczną henną efekty utrzymują się na włoskach brwi do 5-6 tygodni a na skórze do 2 tygodni. Czyni to hennę pudrową bardzo trwałą metodą. A połączeniu z geometrią możemy zniwelować asymetrię brwi i zakryć ubytki w brwiach. Zabieg ten sprawdzi się dla kobiet które chcą nadać twarzy charakter w skuteczny i długotrwały sposób.

Jego siłą jest zawartość wielu witamin o działaniu odżywczym, dzięki którym nadaje kolor włoskom i skórze, równocześnie je pielęgnując.

Na czym polega henny pudrowej z geometrią

Zabieg składa się z trzech głównych etapów.

W pierwszym wykonujemy geometrię Twoich brwi, W tym celu zaprosimy Cię na leżankę a kosmetyczka przy użyciu suwmiarki i nici wyrysuje idealny kształt Twoich brwi stosujac zasade złotego trójkąta.

W drugim etapie przechodzimy do właściwego zabiegu henny pudrowej. Dobieramy odpowiedni odcień z szerokiej palety kolorów i nakładamy preparaty na brwi na trzymając je kilkanaście minut.
W trzecim etapie wyregulujemy Twoje brwi z niechcianych włosków.

Efekt końcowy -zniewalający!

Uzyskasz:

  • symetryczne brwi
  • uzupełnione ubytki
  • wzmocnione włoski
  • długotrwały efekt (na skórze do 14 dni, na włoskach do 6 tygodni)

Pamiętaj: Po zabiegu zalecamy nie myć i nie moczyć brwi przez minimum 24 godziny. Dokładna procedurę pielęgnacji brwi dostaniesz od Nas w wygodnym druku.

Podsumowanie

Po zabiegu Henny pudrowej z geometrią Twoje brwi zostaną symetrycznie podkreślone, będa odżywione i silne, a koloryzacja utrzymuje się ponad miesiąc czasu.

Cześć, Jestem Natalia!
W salonie Angel jestem specjalistą w stylizacji paznokci, brwi i rzęs.
Jestem przekonana, że prawidłowa diagnoza i pielęgnacja skóry pozwala cieszyć się młodym, zdrowym i pięknym wyglądem przez długie lata 🙂

Kliknij poniżej i zapisz się na Hennę pudrową z geometrią!

Umów się na zabieg!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę

Lub przejdź do panelu rezerwacji BOOKSY

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.