Zabiegi odmładzające na twarz

Chyba każdy ma świadomość tego, że młodość nie jest wieczna. Z biegiem czasu także i nasza cera traci widoczną młodość. Zazwyczaj posiadaczki dojrzałych cer borykają się na przykład z utratą elastyczności, również napięcie i sprężystość skóry może już nie być na tak dobrym poziomie, co jeszcze kilka lat temu. Na szczęście w dzisiejszych czasach także nieco dojrzalsze cery mogą zostać naprawione, na przykład z pomocą zabiegów odmładzających. Warto wiedzieć, że tego typu zabiegi mogą być doskonałą opcją nie tylko dla dojrzałych cer, ale i skór po zabiegach z kwasami czy innymi aktywnymi składnikami powodującymi duże wysuszenie, czy podrażnienia.

Co dają zabiegi odmładzające na twarz?

Z biegiem czasu nasza cera traci cenny kolagen, który to z kolei odpowiada za sprężystość oraz napięcie skóry. Przez to pojawiać się mogą zmarszczki, a owal naszej twarzy pogarsza się. Zabiegi odmładzające na twarz mogą w takiej sytuacji pomóc nieco odbudować głębokie warstwy naskórka. To skutkować może poprawą elastyczności cery, wymodelowaniem owalu czy spłyceniem zmarszczek. Zabiegi odmładzające to także solidna dawka nawilżenia oraz regeneracji, która to z kolei bywa pomocna w usuwaniu przebarwień, blizn czy innych niedoskonałości cery.

Zabiegi odmładzające na twarz – na co się zdecydować?

Na rynku jest całe mnóstwo zabiegów, które pomagają w odmłodzeniu cery. Jednym z nich jest, chociażby Bloomea, czyli zabieg o działaniu nie tylko odmładzającym, ale i liftingującym. Uważa się wręcz, że Bloomea to jeden ze skuteczniejszych zabiegów w Europie! Jakie są jego efekty? Okazuje się, że możesz liczyć między innymi na usunięcie zmarszczek, a także blizn (także tych potrądzikowych). Dodatkowo Twoja cera po Bloomea będzie pełna blasku i sprężysta. Opisywany zabieg może być także świetny na przebarwienia różnego typu.

Mezoterapia mikroigłowa

To kolejny zabieg, który często wybierany jest przez osoby po 25 roku życia. Mezoterapia mikroigłowa ma za zadanie pobudzić komórki cery do samodzielnego produkowania dużej ilości kolagenu. To z kolei jest niezwykle ważne do tego, abyśmy mogli się cieszyć promienną, sprężystą skórą. Mezoterapia mikroigłowa jest także wybierana przez każdego, kto potrzebuje wsparcia w walce z drobnymi zmarszczkami oraz przebarwieniami. Tego typu zabiegi, jak wymienione wyżej, możesz wykonać na przykład w salonie piękności Angel, szczegółową ofertę oraz cennik usług znajdziesz tutaj.