Zabiegi nawilżające na twarz - Salony Angel ...

Zabiegi nawilżające na twarz

Bardzo często w codziennej pielęgnacji oraz przygotowaniach do makijażu zapominamy o tym, że żaden kosmetyk kolorowy nie będzie zachwycał swoim wyglądem, jeśli nasza cera nie jest odpowiednio nawilżona. Panująca w ostatnim czasie moda na szczególne dbanie o skórę również jest tego dowodem. Właściwa pielęgnacja jej może przynieść wspaniałe rezultaty w postaci napiętej, promiennej cery pozbawionej suchych miejsc. Nie zawsze jednak w domowych warunkach jesteśmy w stanie takie efekty osiągnąć. Wtedy jednak z pomocą mogą przyjść nowoczesne zabiegi nawilżające na twarz, które oferują gabinety kosmetyczne. Na jakie zabiegi się zdecydować? Podpowiadamy w tym wpisie – koniecznie czytaj więc dalej!

Dlaczego nawilżanie jest tak ważne?

Jedną z najbardziej podstawowych form dbania o twarz jest oczywiście jej nawilżanie. Dlaczego jest to aż tak ważne? Odpowiednio nawilżona cera ma silną barierę hydrolipidową, która z kolei jest w stanie ochronić nasz naskórek przed wieloma czynnikami. Wszelkiego typu zabiegi nawilżające pozwalają więc poprawić zdolności naszej skóry do wiązania wody oraz powodują mniejsze jej odparowywanie, dzięki czemu cera na dłużej może pozostać gładka i sprężysta.

Ultranawilżenie gwarantowane

Jednym z popularniejszych zabiegów nawilżających na twarz jest oczywiście Aqua Porin. Dedykowany osobom po 25 roku życia daje ogromny zastrzyk nawilżenia i dotlenienia nawet dla suchych i odwodnionych skór. Zabieg polecany jest również po długotrwałych kąpielach słonecznych. Jakie daje efekty? Skóra po jego wykonaniu jest jędrna i elastyczna, a nawilżeniu ulegają również głębsze warstwy cery, dzięki czemu przez dłuższy czas można się cieszyć uczuciem dogłębnego nawilżenia.

Ampułka nawilżająca

Infuzja tlenowa to kolejny bardzo popularny zabieg. Polega on na wtłoczeniu specjalnie dobranych do potrzeb skóry składników (w formie ampułek odżywczych) w jej głębokie warstwy. Z pomocą tlenu cera może je dogłębnie wchłonąć, czego efektem jest poprawa metabolizmu komórek oraz regeneracja. Cera po infuzji tlenowej jest z kolei napięta, ujędrniona i wyraźnie uelastyczniona. Głębokie nawilżenie jest zauważalne gołym okiem, a cała skóra jest wręcz rozpromieniona.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.