Wyzwanie szczupłej sylwetki i pięknej cery na wakacje - Salony Angel ...

Wyzwanie szczupłej sylwetki i pięknej cery na wakacje!

Co powiesz na zgubienie kilku-kilkunastu zbędnych centymetrów i ujędrnienie ciała? A co powiesz na oczyszczoną, świeża i promienną cerę? Jesteś już gotowa na lato?

Kochana! Jeżeli chcesz zgubić zbędne centymetry z talii oraz ujędrnić ciało na wakacje to mam dla Ciebie coś specjalnego! Wyzwanie szczupłej sylwetki i pięknej cery na wakacje!

Razem salonem Angel osiągniesz:

 • redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu – mniej centymetrów w talii i jędrne ciało
 • świeżą i promienną skórę twarzy
 • więcej energii i zadowolenia z siebie

Podejmij wyzwanie!

Prosty do realizacji plan działania:

Opracowałyśmy zupełnie nowy plan pielęgnacji gabinetowej i domowej w postaci Beauty Planu: Wyzwanie Szczupłej Sylwetki i Pięknej Cery na wakacje!

 

 1. Pierwszym krokiem jest zupełnie nowa konsultacja z kosmetologiem a w niej: dokładne pomiary ciała, badanie i diagnoza cery, plan zabiegów wyszczuplających i pielęgnacyjnych, ustalenie najważniejszego Celu do osiągnięcia na wakacje oraz wykluczenie przeciwwskazań
 2. Drugim krokiem jest Recepta z zaleceniami żywieniowymi, suplementacyjnymi, treningowymi i zdrowotnymi. Prosty do wdrożenia plan na poprawę sylwetki, cery i samopoczucia.
 3. Trzecim jest maksymalne wykorzystanie 2 miesięcy do intensywnych zabiegów wyszczuplających i pielęgnacyjnych i wyrobienia odpowiednich nawyków domowych.
 4. Czwartym jest codzienna dawka wiedzy i motywacji od Nas – Specjalistek od piękna prosto na Twojego maila i telefon. Wszystko po to żeby wytrwać w postanowieniach i na koniec cieszyć się upragnionymi efektami.
 5. Piątym jest regularny kontakt z kosmetologiem, monitorowanie efektów, i co tydzień wdrażanie kolejnej małej rzeczy poprawiającej rezultaty!

Prezent od Specjalistek z salonu Angel

 Wyzwanie rozpoczyna się od skonstruowanej na nowo konsultacji z kosmetologiem, którą otrzymasz od Nas w prezencie za 0 zł !

Pamiętaj: Krok pierwszy to klucz do rozpoczęcia i osiągnięcia rezultatów!

Co dostaniesz od Nas na tej wizycie:

 • rozpoznanie i pomiary ciała
 • rozpoznanie stanu i rodzaju cery
 • wyznaczenie najważniejszego celu do osiągnięcia na wakacje!
 • wykluczenie przeciwwskazań
 • dokładny plan zabiegów wyszczuplających i pielęgnacyjnych w gabinecie
 • plan pielęgnacji domowej
 • receptę z zaleceniami żywieniowymi, suplementacyjnymi i treningowymi dla maksymalizacji efektów
 • pierwszy prosty krok do wdrożenia i zmiany nawyków

Podejmij wyzwanie!

Jaki jest sens naszego wyzwania szczupłej sylwetki i pięknej cery na wakacje?

Dzięki regularnym zabiegom wyszczuplającym i zabiegom na twarz połączonym z odpowiednią pielęgnacją domową i zdrowymi nawykami osiągniesz upragniony efekt na wakacje! 

 

Docelowa długość wyzwania to minimum 2 miesiące  w których chcemy zrobić ok. 6-8 zabiegów na ciało i 3-6 zabiegów na twarz (wszystko dopasowujemy indywidualnie z kosmetologiem).

 

Dodatkowo teraz w Maju cel ten idealnie łączy się z obecną ofertą miesiąca by w jeszcze lepszej cenie dać Ci najlepsze zabiegi!

 

Znaczna redukcja centymetrów w talii oraz rozpromieniona cera po przejściu minimum 2 miesięcznego wyzwania i stosowania się do zaleceń kosmetologa jest w Twoim zasięgu!

Jak zgubić zbędne centymetry i odświeżyć cerę?
Dołączyć do wyzwania!

Wypełnij formularz i dołącz do naszego wyzwania!

W Salonie wyznajemy holistyczne podejście do pielęgnacji. Dlatego otrzymasz od nas na swój e-mail codzienną dawkę wiedzy, inspiracji i motywacji do zmiany nawyków na zdrowe i wspomagające zabiegi gabinetowe!

Wystarczy że WYPEŁNISZ POWYŻSZY FORMULARZ a my zadzwonimy do Ciebie, umówimy Twoją pierwsza konsultację za 0 zł oraz wytłumaczymy cały proces. 

Druga opcja: sama skontaktuj się z nami telefonicznie korzystając z panelu poniżej.

“Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku” – Laozi

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.