Wiosenne zabiegi na twarz - Salony Angel ...

Wiosenne zabiegi na twarz

Wiosna już za rogiem, a co za tym idzie i my zupełnie zmieniamy nastawienie do życia. Duża grupa osób czuje przypływ energii, którą zazwyczaj przekierowuje w zadbanie o sobie. Słusznie! Nasza skóra, po zimowym czasie może być szorstka, przesuszona i nieestetyczna. Wiosna to więc świetny czas na oddanie się ulubionym zabiegom na twarz. Co więc wybrać, aby przygotować cerę na letnie chwile? Postaramy się Ci to podpowiedzieć w poniższym wpisie! Zachęcamy więc do czytania dalej.

Nowa skóra, nowa ja!

Mróz, zimno i suche powietrze w naszych domach i mieszkaniach wcale nie służą naszej skórze! Wręcz przeciwnie. Po zimie wiele osób skarży się na nieprzyjemną w dotyku cerę. Taki stan rzeczy można jednak z łatwością naprawić. Pierwszym wiosennym zabiegiem, na który się wybierzesz, powinien być peeling chemiczny z wykorzystaniem specjalnych, medycznych kwasów. Zabieg ten pozwoli Ci pozbyć się martwego naskórka, dzięki czemu ewentualne zmiany trądzikowe mogą zostać zminimalizowane. Peeling chemiczny poleca się także osobom, które borykają się z kruchymi naczynkami czy rumieniem – specjalnie dobrane kwasy pomogą je bowiem uszczelnić.

Czysta i promienna

Nie chcesz jeszcze poddawać się kuracjom kwasowym? Nic straconego! Na rynku są także inne zabiegi, które mogą Ci przynieść równie zachwycające efekty. Mowa rzecz jasna między innymi o peelingu kawitacyjnym. Zabieg ten polega na złuszczeniu warstwy rogowej Twojej skóry, dzieje się to z pomocą ultradźwięków oraz cieczy (na przykład delikatnego toniku). Peeling kawitacyjny pozwala na płytkie oczyszczenie cery z zaskórników, dzięki czemu Twoja cera może zyskać nowy, promienny wygląd. Na głębsze oczyszczanie warto się z kolei zdecydować z pomocą zabiegu wodorowego oczyszczania cery — wyrównanie kolorytu i poprawa elastyczności cery to tylko dwa z możliwych rezultatów. Po zabiegu Twoja cera będzie również oczyszczona z zaskórników i innych zanieczyszczeń — wszystko dzięki temu, że zabieg ten odbywa się z pomocą wody i rozpuszczonych cząsteczek wodoru, a także podciśnienia zasysającego skórę.

Moc tlenu…

Twoja cera potrzebuje dogłębnego odżywienia? Infuzja tlenowa może być dla niej ratunkiem. Potrzebne składniki odżywcze zostaną do niej wtłoczone z pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem. Efekt? Skóra miękka i nawilżona jak nigdy dotąd!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.