Oczyszczanie wodorowe – co i jak? - Salony Angel ...

Oczyszczanie wodorowe – co i jak?

Dziś chciałam Ci troszkę opowiedzieć o zabiegu w naszych salonach Angel Beauty&Nails, który cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Zabieg ten jest doceniany nawet przez najbardziej wymagających i świadomych Klientów. A wszystko za sprawą rewelacyjnie dobranych procedur zabiegowych oraz połączeniu ze sobą różnych technologii zabiegowych. W jednym zabiegu znajdziesz tak naprawdę wszystko czego potrzebuje Twoja Skóra: oczyszczenieodżywienie/nawilżenie oraz ujędrnienie.

Dlaczego dziś o Tym piszę? Właśnie dlatego, że w ostatnim czasie mamy dużo zapytań o ten zabieg. Zarówno w salonie w Garwolinie oraz Mińsku Mazowieckim.
Mamy jesień pełną parą dlatego kobiety oraz coraz częściej mężczyźni zaczynają się interesować dokładną pielęgnacją skory. A zabieg oczyszczania wodorowego Angel Premium to świetny wybór jeśli chcesz osiągnąć super rezultaty i cieszyć się zadbaną skórą.
Ale to tyle z zachwalania tego zabiegu – teraz opowiem z jakich pojedynczych zabiegów się składa oraz a Ty zdecydujesz czy ten zabieg jest idealny dla Ciebie.

Na czym polega Oczyszczanie Wodorowe Angel Premium?

  • zaczynamy od dokładnego demakijażu skóry twarzy, okolic żuchwy i szyi,
  • następnie przechodzimy do rozpulchnienia, otworzenia skóry by oczyszczanie mogło jeszcze lepiej zadziałać. Do tego kroku używamy maski rozpulchniającej oraz wapozonu, który wspomaga działanie maski a para, która się z niego unosi odpręża i pozwala się zrelaksować w cieple,
  • kolejnym krokiem jest wstępne oczyszczenie skóry poprzez mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny lub peeling enzymatyczny. Wszystko jest zależne od Twojej cery. Kosmetyczka Dobiera zawsze zabieg według typu skóry, tak żeby jak najlepiej na nią zadziałać.

Po oczyszczaniu wstępnym następuje oczyszczanie wodorowe. I Teraz zaczyna się magia – przy tak przygotowanej wcześniej skórze oczyszczanie wodorowe jest w stanie usunąć drobne zaskórniki, oczyszcza pory, wyrównuje koloryt skóry, redukuje przebarwienia oraz powoduje poprawę jędrności skóry. Dzięki temu

  • przechodzimy do infuzji tlenowej, za pomocą tlenu w głąb skóry zostaje wtłoczona ampułka, indywidualnie dostosowana do potrzeb skóry. Infuzja tlenowa ma za zadanie dotlenić i odżywić skórę a także ją napiąć,
  • po tej części zabiegu przechodzimy do masażu twarzy falami radiowymi, które ogrzewając włókna kolagenowe w twarzy powodują skurczenie włókien oraz napięcie skóry twarzy, co za tym idzie po takim kilkunastominutowym masażu następuje spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry oraz poprawienie kształtu i owalu twarzy,
  • następnie Kosmetyczka nakłada maskę na twarz, która jest zakończeniem całego zabiegu oraz wpływa na lepsze działanie dotychczasowych zabiegów.

Na samo zakończenie oczyszczania wodorowego Angel Premium zostaje wykonany masaż twarzy, który relaksuje jeszcze bardziej i odpręża. Po tym dostosowujemy krem, zależnie od potrzeb, do skóry twarzy.

Po tak wykonanym zabiegu poczujesz się zrelaksowana a Twoja skóra zyska Nowe życie. Twarz zostanie dokładnie oczyszczona, dotleniona w głąb skory, nawilżona oraz napięta. Ten zabieg z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, komu zależy na widocznych efektach oraz natychmiastowe poprawie kondycji skóry.

Buziaki, Angelika.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.