Najskuteczniejsze zabiegi na zmarszczki palacza - Salony Angel
Mezoterapia mikroigłowa

Najskuteczniejsze zabiegi na zmarszczki palacza

Palenie papierosów to nałóg, który nie tylko wpływa negatywnie na płuca, ale również rujnuje kondycję skóry, przyspieszając proces starzenia się jej. Zmarszczki palacza to problem, który dotyka wiele osób. Na szczęście obecnie na rynku istnieje wiele skutecznych zabiegów pomocnych w przywracaniu młodzieńczego wyglądu skórze. W tym wpisie odkryjemy przed Tobą tajemnice najskuteczniejszych metod na walkę z widocznymi oznakami starzenia spowodowanymi paleniem papierosów. Koniecznie czytaj dalej, jeśli ten problem Ciebie dotyczy!

Odświeżenie od środka — mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to innowacyjny zabieg, który pozwala na dostarczenie skórze skoncentrowanych substancji odmładzających. Mikronakłucia stymulują bowiem naturalne procesy regeneracyjne skóry. Jednocześnie wykorzystywane do zabiegu substancje aktywne przyczyniają się do likwidacji zmarszczek i poprawy elastyczności skóry. Dla osób mających charakterystyczne zmarszczki przy ustach może być to więc rozwiązanie idealne!

Fale radiowe, czyli bezinwazyjna rewitalizacja

Zabiegi oparte na falach radiowych są znakomitą alternatywą dla osób, które z jakiegoś powodu chcą unikać igieł. Zabiegi tego typu wykorzystują bowiem promieniowanie przenikające głęboko do skóry. W ten sposób stymuluje się produkcję kolagenu. Efektem jest wygładzenie zmarszczek, poprawa owalu twarzy, a także ogólna rewitalizacja skóry. Jeśli więc zmagasz się ze zmarszczkami palacza i nie przepadasz za igłami, to fale radiowe mogą być zabiegami odpowiednimi dla Ciebie.

Odkryj moc mikrodermabrazji

Kolejnym z wartych uwagi zabiegów, które mogą przynosić korzyści dla osób ze zmarszczkami palacza, jest Bloomea. To innowacyjny system mikrodermabrazji. Jego działanie opiera się na delikatnym usuwaniu martwych komórek skóry przy jednoczesnym pobudzeniu procesów regeneracyjnych. Efektem Bloomea jest wyraźna poprawa tekstury skóry, zredukowanie zmarszczek, a także uzyskanie zdrowego, promiennego wyglądu.

Zabiegi na zmarszczki mimiczne to jeden z lepszych sposób na odmłodzenie cery. Warto jednak konsultować je z doświadczonymi kosmetologami, aby mogły przynosić one jak najlepsze rezultaty.