Jak pielęgnować skórę jesienią? - Salony Angel ...

Jak pielęgnować skórę jesienią?

Czy Ty również borykasz się z problemem skóry twarzy w okresie jesiennym?

Kilka lat temu, zanim zaczęłam prowadzić salony Angel Beauty&Nails oraz wprowadzać do usług zabiegi kosmetyczne miałam spore problemy z cerą, które zaostrzały się właśnie w okresie jesiennym.

Moja cera była przesuszona, zanieczyszczona – szczerze mówiąc po prostu zaniedbana. Po prostu nie wiedziałam jak pielęgnować skórę jesienią.

Przedstawię Ci kilka moich propozycji jak dbać o skórę w okresie jesiennym. Jestem pewna, że po wdrożeniu moich sugestii Twoja skóra będzie pełna blasku, odżywiona i nawilżona. Zależy mi na tym, żebyś i Ty cieszyła się z wyglądu skóry cały rok tak samo jak ja oraz Moi klienci.

Najważniejszym punktem tego jak pielęgnować skórę jesienią jest po prostu regularne jej pielęgnowanie! 🙂 Nie od święta, nie tylko przed imprezą ale codziennie. Każdego dnia. Wyrób sobie nawyk pielęgnowania swojej skóry. Poniżej opowiem Ci jak prawidłowo dbać o skórę jesienią w domu.

Jak prawidłowo dbać o skórę jesienią w domu


Jak dbać o skórę jesienią w domu?

W pielęgnacji domowej, najważniejsze jest to aby każdego dnia wykonywać demakijaż. Nie dopuszczaj do tego by położyć się spać w makijażu, lub po prostu nie umyć twarzy specjalnym żelem czy pianką. Sama woda nie daje zbyt wiele dlatego warto zainwestować w kosmetyk do mycia twarzy. Będzie on ją ładnie oczyszczał ze wszelkich zanieczyszczeń z całego dnia.

Następnie ważne by poza standardowym oczyszczaniem twarzy pamiętać też o usunięciu suchego naskórka, może do tego posłużyć np. peeling. Regularnie wykonywany peeling twarzy minimum raz/dwa razy w tygodniu spowoduje, że skóra będzie gładsza oraz lepiej będzie przyjmowała kosmetyki – co za tym idzie następne kroki pielęgnacji będą skuteczniejsze, a Ty będziesz cieszyć się gładką i nawilżoną skórą cały czas.

Zabiegi na twarz w salonie kosmetycznym

Oczyszczanie wodorowe Angel PREMIUM

Jeśli masz możliwość to warto wybrać się na zabiegi z Kwasami do salonu kosmetycznego. Kwasy to potoczna nazwa na zabiegi z zastosowaniem peelingu chemicznego. Jest to zbawienie dla skóry twarzy! My w salonie w Garwolinie oraz Mińsku Mazowieckim posiadamy kwasy, które rewelacyjne oczyszczają skórę, nie powodując nadmiernego łuszczenia. Bez problemu następnego dnia możesz nałożyć makijaż, wyjść na zakupy czy do pracy bez obawy o to jak wygląda skóra. Warto w okresach jesienno-zimowych wybrać się na taki zabieg. Najlepiej jeśli będzie dobrany indywidualnie do Twojego rodzaju skóry twarzy. Wtedy jest największa szansa na sukces i uzyskanie najlepszego rezultatu.

Pod linkiem znajdziesz pełną ofertę naszych zabiegów kosmetycznych. Dodatkowo w łatwy sposób możesz przenieść się na stronę rezerwacji i znaleźć dla siebie termin. Warto!

Pamiętaj, że zabiegi kosmetyczne tj. peeling chemiczny, oczyszczanie wodorowe czy zabiegi nawilżające wykonywane w dobrych salonach kosmetycznych też są bardzo ważne. W Moich salonach Angel Beauty&Nails coraz częściej Klientki oraz Klienci wybierają właśnie te zabiegi by poprawić kondycję swojej skóry. Po ich efektach i zadowoleniu mogę śmiało stwierdzić, że zabiegi przeze mnie zaproponowane działają rewelacyjnie.

Maski i kremy do twarzy

Zabieg ULTRANAWILŻAJĄCY do cery suchej

Kolejnym krokiem jak pielęgnować skórę jesienią jest stosowanie dobrych jakościowo masek oraz kremów do twarzy czy na okolice oczu. Powinny one nawilżać skórę oraz odżywiać ją. O tym kroku pielęgnacji nie możesz zapomnieć nigdy, skóra w te chłodniejsze miesiące bardzo potrzebuje odżywienia oraz nawilżenia. Na noc warto wybrać krem o właściwościach regenerujących i odżywczych a na dzień kremy nawilżające. Przed każdym wykonanym makijażem powinnaś nałożyć krem nawilżający, tak żeby nie nakładać makijażu na gołą skórę.

To jest tylko kilka kroków, kilka minut dziennie ale jestem pewna, że po zastosowaniu Twoja skóra odzyska blask oraz będzie wyglądała na świeżą i odżywioną. A przecież na tym nam zależy.

Jeśli chcesz jeszcze lepiej zadbać o skórę zapraszam Cię do Moich salonów Angel w Garwolinie oraz Mińsku Mazowieckim. Nasze Kosmetyczki dobiorą dla Ciebie odpowiedni zabieg, żebyś jak najszybciej uzyskała piękną i promienną cerę.

Dla Nas liczą się Twoje efekty i zadowolenie.

Buziaki, Angelika Czajka

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.