Co to jest oczyszczanie wodorowe? - Salony Angel ...

Co to jest oczyszczanie wodorowe?

Nie ma co ukrywać, że w ostatnim czasie zabieg oczyszczania wodorowego to pielęgnacyjny hit wśród zabiegów kosmetycznych.

Zabieg ten jest rewelacyjny, a efekty widać już po pierwszym zabiegu. Oczyszczanie wodorowe dedykowane jest praktycznie dla każdej osoby oraz cery, nawet wrażliwej, naczyniowej oraz trądzikowej czyli tych najbardziej wymagających. Dodatkowo można stosować je o każdej porze roku więc niezależnie od pogody możesz cieszyć się świeżą i promienna cerą.

W salonie Angel aktualnie ponad połowa zabiegów wykonywanych to właśnie oczyszczanie wodorowe. Nasi kosmetolodzy wykonują zabiegi podstawowego oczyszczania wodorowego jak i oczyszczanie wodorowo – kwasowe oraz oczyszczanie wodorowe Angel Premium – ten zabieg to prawdziwa bomba pielęgnacyjna zawierająca aż 4 techniki zabiegowe!

No dobrze. Pewnie zastanawiasz się co to właściwie jest i na czym polega?

Już tłumaczę.

Najprościej mówiąc oczyszczanie wodorowe polega na wprowadzeniu pod skórę maleńkich cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry, a więc przekładają się na dokładne i dogłębne oczyszczenie. A musimy pamiętać, że dokładne oczyszczenie jest podstawą do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Wykonujemy je specjalnym urządzeniem którego głowica wydziela wodę w której znajduje się aktywny  wodór. Dzięki odpowiednim ruchom kosmetyczki i ciśnieniu wytwarzanym w urządzeniu uzyskujemy wtłoczenie wodoru oraz oczyszczenie skóry.

Zabieg ten jest bezbolesny, bezinwazyjny oraz nie wymaga rekonwalescencji. Możesz po nim śmiało normalnie funkcjonować, chodzić do pracy itp.

U Naszych klientek już po jednym zabiegu widzimy spektakularne efekty takie jak: nawilżenie, usunięcie wągrów, zaskórników, poprawa napięcia skóry oraz wygładzenie, poprawia się koloryt skóry – jest bardziej wyrównany i jednolity, skóra jest rozjaśniona oraz zdrowo wyglądająca, promienna.

Dodatkowo dokładnie oczyszcza pory i wpływa pozytywnie na cerę tłustą, trądzikową.

 

CZY TEN ZABIEG JEST DLA CIEBIE?

 

Oczyszczanie wodorowe zaleca się stosować w przypadku:

  • oznak starzenia skóry
  • kiedy cera jest szara, zmęczona, niedotleniona
  • pojawiania się trądziku, zaskórników oraz rozszerzonych porów
  • a także w przypadku nadmiernego wydzielania sebum (nadmiernego przetłuszczania się skóry)

Jeśli chcesz aby Twoja skóra  napięta, dotleniona, dogłębnie oczyszczona i nawilżona to ten zabieg jest zdecydowanie dla Ciebie. Nasi kosmetolodzy na wizycie doradzą Ci kompleksowo jaki rodzaj oczyszczania będzie dla Ciebie najlepszy.

 

PRZECIWWSKAZANIA

 

Jedynymi przeciwwskazaniami do wykonania oczyszczania wodorowego są:

  • aktywne choroby skóry
  • powikłania chorób przewlekłych (np. cukrzycy, nowotworów, epilepsji),

Mam nadzieję, że rozjaśniłam Ci wystarczająco temat oczyszczania wodorowego ☺

Do zobaczenia w salonie, Angelika

Umów się na zabieg!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.