...

BLOOMEA – Innowacyjny zabieg ujędrniający

Witaj!
Dzisiejszy mój wpis będzie o naszej nowości!

A mianowicie mówię o zabiegu BLOOMEA!

Jest to niewątpliwie hit jeśli chodzi o bezinwazyjne modelowanie twarzy, usuwanie zmarszczek, rozstępów, przebarwień i blizn!

Zabiegi Bloomea znane są na całym świecie, uwielbiane i polecane przez kosmetologów i klientów, dlatego i my postanowiliśmy zrobić dla Ciebie coś więcej. Często spotykamy się z prośbami naszych klientek, że chcą zrobić coś ze zmarszczkami, bliznami, rozstępami czy denerwującymi przebarwieniami.

Teraz zarówno w Salonie Angel w Garwolinie i Angel w Mińsku Mazowieckim mamy taki zabieg specjalnie dla Ciebie – dla osoby która chce bezboleśnie i bezinwazyjnie zadbać o swoją skórę z rewelacyjnymi rezultatami.

Kochana! Zabieg jest całoroczny i absolutnie skuteczny już po pierwszym razie. Spójrz na zdjęcia poniżej.

Jak dobrze wiemy skóra z upływem czasu traci swoją jędrność, staje się wiotka i niestety pojawiają się pierwsze zmarszczki. Dlatego najlepiej jest zapobiegać zawczasu niesprzyjającym uwarunkowaniom życia 🙂


Na czym polega zabieg bloomea paris?


Opowiem Ci teraz jak wygląda zabieg Bloomea Paris i dlaczego jest taki rewelacyjny…

Zabieg bloomea polega na złuszczaniu naskórka indywidualnie dobranym przez naszych kosmetologów tipem (czyli jednorazową końcówką, która złuszcza naskórek), następnie przy pomocy mikrowibracji dokładnie w głąb skóry wprowadzamy substancje aktywne używając do tego kosmetyków specjalnie dedykowanych do zabiegu bloomea, w końcowej fazie intensywnie wprowadzamy składniki aktywne głęboko w skórę poprzez wykorzystanie wiązki laserowej.

Dzięki intensywnemu złuszczeniu naskórka składniki aktywne z produktów mogą dojść głębiej w skórę i lepiej działać, a dokładając do tego laser bezapelacyjnie osiągamy jeszcze lepsze rezultaty!


Bloomea garwolin i bloomea mińsk mazowiecki – na co działa?


Bloomea jest to małe urządzenie wynalezione przez naukowców z Francji ale przez swoje właściwości zabiegowe jest niesamowicie skuteczna.

Dzięki niej możemy:

  • wykonać kompleksowy lifting twarzy

  • usunąć rozstępy (tak, naprawdę usunąć!) z różnych partii ciała, np. ud, brzucha, ramion

  • wykonać odmłodzenie i nawilżenie skóry twarzy, szyi, dekoltu a nawet dłoni

  • bardzo mocno zredukować zmarszczki

  • zredukować blizny różnego typu i pochodzenia

Zabiegi dedykuję najbardziej osobom, które dostrzegły już pierwsze oznaki starzenia, lub zmagają się z nieprzyjemnymi rozstępami czy przebarwieniami bądź bliznami.

W naszym salonowym nazewnictwie zabieg bloomea jest 4 krokiem prawidłowej pielęgnacji czyli odmłodzenie i lifting skóry. I powiem szczerze – robi to rewelacyjnie 🙂


bloomea i bezpieczeństwo


Musisz też wiedzieć, że zabiegi są tak bezpieczne, że można je wykonywać już od 12 roku życia.

Czasem zdarzają się wypadki skórne nawet u tak młodych osób dlatego warto pomyśleć również o komforcie późniejszego życia i akceptacji swojego ciała. A to My jako rodzice w głównej mierze odpowiadamy za to jak będą postrzegać siebie Nasze dzieci oraz czy będą akceptowani przez rówieśników.


wskazania do zabiegu bloomea


Ok, a teraz streszczę trochę jakie są wskazania do zabiegu bloomea:

– zmarszczki

– utrata jędrności i zwiotczenie skóry

– utrata nawilżenia i nadmierna suchość skóry

– przebarwienia posłoneczne

– rozstępy (pociążowe, pooperacyjne, wynikające z gwałtownego rozrostu skóry)

– blizny potrądzikowe Jak widzisz obszar działania jest niesamowicie duży. Zabieg bloomea poradzi sobie z większością problemów skórnych bez konieczności ostrzykiwania, nakłuwania czy operacji.


Przeciwwskazania


Niestety tak jak każdy zabieg ma również swoje wady, nie każda osoba może go wykonywać. Przeciwwskazaniami do zabiegu są: choroby nowotworowe skóry, trądzik w fazie aktywnej oraz terapia antytrądzikowa oparta na zastosowaniu silnych środków farmakologicznych, zakażenia skóry wywołane wirusami, bakteriami bądź grzybami i ogólne zmiany na skórze, które są aktywne lub również niewiadomego pochodzenia.


Podsumowanie

 

Zabieg kosmetyczny bloomea cieszy się dużą popularnością na całym świecie.

Wyróżnia go duże spektrum działania oraz wysoka skuteczność. Po zabiegu mamy natychmiastowy efekt w postaci poprawy skóry, zredukowanych zmarszczek, blizn czy rozstępów.

Chyba pisać już więcej nic nie muszę, jeśli masz któryś z powyższych problemów skórnych i jest on dla Ciebie uciążliwy to nie zastanawiaj się, jeśli masz ochotę coś zmienić to po prostu przyjdź do salonu Angel w Garwolinie lub Mińsku Mazowieckim a nasi kosmetolodzy zajmą się resztą!

Kliknij tutaj żeby skontaktować się z salonem w Garwolinie, a tutaj żeby skontaktować się z salonem w Mińsku Mazowieckim.

Do zobaczenia w salonie, Angelika

I pamiętaj: Jesteś piękna!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.