Sierpień w salonie kosmetycznym Angel - Salony Angel ...

Sierpień w salonie kosmetycznym Angel

Cześć!

Mamy ostatni wakacyjny miesiąc a co za tym idzie oferta na sierpień też jest mocno wakacyjna.

Każdego miesiąca staram się dobierać takie usługi w ofertę, żeby były jak najbardziej trafione

I właśnie dlatego w tym miesiącu w ofercie specjalnej mamy dla Ciebie: Lifting i laminację rzęs, laminację brwi oraz zabieg aqua porin Angel Premium.

Dlaczego akurat takie zabiegi?

Odpowiedź jest prosta…. Bo wakacje, słońce, ciepło

Chyba nie ma nic gorszego niż rozmazany tusz do rzęs, czy kredka do brwi, która topi się na słońcu.

Dlatego w sierpniu stawiamy na naturalność i świeżość.

Zabieg Aqua Porin Angel Premium

Świetnie oczyści i nawilży skórę, dzięki czemu nie będzie potrzeby nakładania makijażu. A jaki to komfort… Każda kobieta zrozumie, szczególnie jeśli postoi trochę na słońcu;)

Dla mnie lepiej wypielęgnować twarz i nie przejmować się podkładem i innymi kosmetykami, które niestety nie radzą sobie za rewelacyjnie z takimi temperaturami.

Aqua Porin składa się z kilku kroków: najpierw wykonujemy oczyszczenie skóry, rodzaj oczyszczenia wybiera Nasz kosmetolog, zazwyczaj jest to peeling kawitacyjny lub oczyszczanie wodorowe.

Następnie przechodzimy do wtłoczenia ampułki ultra nawilżającej falami ultradźwiękowymi lub infuzją tlenową. Dzięki czemu składniki aktywne wnikają głębiej w skórę.

Kolejnym krokiem jest maska silnie nawilżająca, która pomaga wnikać w głąb skory składnikom jeszcze bardziej.

Zabieg ten jest rewelacyjnie odżywczy, regenerujący szczególnie po opalaniu.

Laminacja brwi

Ta usługa trafiła do oferty miesiąca nie przypadkowo. W zeszłym miesiącu ukończyłyśmy szkolenie z laminacji brwi i nie tracąc czasu wprowadziłyśmy tą usługę do Naszej oferty

Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla ciężkich do ułożenia włosków. Czy Twoje brwi rosną do dołu, są powykręcane lub zupełnie nie chcą współpracować, a może jest ich niewystarczająco dużo? Jeśli gdzieś odpowiedziałaś tak, to koniecznie spróbuj tego zabiegu.

Kształt, grubość, kąt nachylenia brwi ustalamy zawsze z Tobą, dlatego możesz być spokojna, nie wyjdziesz z brwiami „ na jeża”. Znamy się na Swojej pracy a dodatkowo zawsze słuchamy tego co mówisz i czego oczekujesz

Lifting i laminacja rzęs to jest hit w lato!

Alternatywa do przedłużania rzęs metodą 1:1. Rzęski po zabiegu są podkręcone, wydłużone i pogrubione a dzięki stosowanym produktom na koniec zabiegu są również zregenerowane i odżywione. Osobiście polecam ten zabieg nawet jako odżywienie po przedłużaniu rzęs U mnie zdziałał cuda! Rzęski urosły piękne i długie… Dlatego jestem w 100 % pewna tego zabiegu, skuteczności i efektu

Tak wygląda Nasza specjalna oferta na Sierpień 

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Angelika

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.